Reklamı Gizle[x]
Titan Jel

  Aramızdaki Sözler Vizyon Tarihi

Aramızdaki Sözler Vizyon Tarihi 11 Haziran 2017

Aramızdaki Sözler filminin vizyon tarihi değişti filmin vizyon tarihi 20 ekimde olması gerekirken 6 ekime kadar çekildiği duyuruldu.

"Aramızdaki Sözler" belirlenenden 2 hafta erken vizyona girecek

Aramızdaki Sözler Vizyon Tarihi : TME film açıklamasına  göre 20 ekimde yayınlanması gereken filmin 6 ekime kadar çekildiği duyurulmuştur. filmde oyuncular bir çok ödül almış kişilerden oluşmaktadır bunlardan ilki altın küre ödüllü Idris Elba diğer oyuncular ise Kate Winslet'ı yerleştirilen filmin yönetmeni ise hepimizin yakında tanıdığı bir isim olan Hany Abu Assad oturuyor,Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Dermot Mulroney, Beau Bridges, Waleed Zuaiter veMarci T. House yer alıyor.
aramızdaki sözler filmi sinema

Aramızdaki Sözler Seneryasu

Filmin seneryosunda : Scott frank kaleme alan isim olarak göze çarpıyor film 2010 yılında Charles Martin yayınlanan romanından uyarlanmıştır. Film bir uçak kazasından sonra mucize eseri hayatta kalan ama durumları hiçde iyi olmayan bir birine yabancı Ben ve Alex'in karlarla kaplanmış ıssız bir dağda hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Kimsenin yardıma gelmeyeceğini bilmek onlar için hiçde zor olmadı fakat hayatta kalmak için vahşi bir ormana  girmek zorundalar.. Bu süreçte kahramanlarımız sahip oldukları dayanma güclerini keşfedecekler ve bir birlerine mutlaka destek olmak zorunda kalacaklardır. Film şimdiden ödüllü oyuncuların olması sebebi ile merakla bekleniyor.

Bir önceki haberimiz olan The Ottoman Lieutenant Hikayesi Artık Vizyon da ! Haberini okumak için linke tıklaya bilirsiniz.
  • Beğen
    1
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha