Cin Konulu Filmler

Cin Konulu Filmler 26 Ocak 2017

cin filmleri,cin konulu filmler,en iyi cinli filmleri,Türk yapımı korku filmleri,Cin filmleri gerçek hikayelerden mi alıntı mı ?

Türk ve Yabancı Yapım Cin Konulu Filmler

Sizlerde bir çok cin filmi son zamanlarda izliyorsunuz ve kimileri buna korku filmi değil desede yaşanmış filmlerin olduğu gerçeğini görmezden gelemeyiz.Bir çok kişi bu filmleri izlerken etkilenmeye bilir fakat bu filmler hayatımızda son zamanlarda daha çok yer alacak gibi görülmektedir.

Cin filmlerinin Konuları nereden alınıyor

Bir çok kişi bu filmlerin başlangıcına dikkat etmiştir, uyarı ve ardından film hakkında bilgilerin olduğunu biliyorsunuz, fakat her film tamamen doğru değildir bir kaç kurgu ve olayıda yakın yaşayan kişilerden dinlediklerini unutmayınız.Bundan önceki yıllarda zombi korku filmleri olarak sinema severlerin karşısına çıkan filmler olduğunu unutmamak gerek fakat o kadar çok yapıldıki zombi filmleri artık korku filmlerini geçip iğrenç bir zamana geçiş yaptı bunun sebebi bu filmlerinin içeriklerinin yetersiz olması.

Cin ve Zombi Filmi Arasında Alan Farklar

Cin filmleri zombi filmlerinden ayıran en büyük özellik kesinlikle cinli filmlerin içeriklerinin doğru bilgiye dayanıyor olmasıdır. Yani Kuranda olan bu varlıkları kaleme almak hem tehlikeli hemde yanlış bilgi vermek ciddi zararlar verebilmektedir. Cin filmleri tahmin ettiğinizden daha korkunç bir filmdir diye bilirizi o halde cin filmlerine korku filmleri dememiz yanlış olmaz.

Bir kaçfilmden örnek vermek gerekirse cinlerin konulu olduğu her film farklı bir zamana ve olaya şahitlik etmişsinizdir hatta son zamanlarda youtube gibi sitelerde olay yerine giden kişiler inceleme vs yapıyor terk edilmiş evlere gidip köyleri inceliyor, Bunlar sizlere doğru bilgi vermek amacıyla yapılmadığını aslında bilmeniz gerekiyor derin konuları olay yerinde incelemek yanlış ve cahil bir iş olduğunu bilmelisiniz, bunun için yapılması gereken islamı inanca bakmanın doğru olduğudur.

Cin filmleri gerçek hikayelerden mi alıntı

Herkes bu soruyu soruyordun kendine mutlaka evet çoğu konuların gerçek olduğunu bilmelisiniz ve kesinlikle bu konuları denememeniz gerekecektir, Onun için cin filmleri izlerken mutlaka dikkatle izleyin bu sizin başınızada gelebilir. 

Peki Sizin korku filmi favoriniz hangi film  ? 
 
  • Beğen
    1
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha