Karlar Kraliçesi 3 Ateş ve Su Vizyona Girdi

Karlar Kraliçesi 3 Ateş ve Su Vizyona Girdi 02 Mart 2017

24 Şubatta yayına giren karlar kraliçesi 3 ateş ve buz artık sinemalarda olan yerini aldı bu animasyon filmi gerçekten de izlemeye değer özellikle de çocuklar için ve aileler için iyi bir alternatif.

Vizyon tarihi 24 Şubat 2017 (1s 20dk) Yönetmen Aleksey Tsitsilin Oyuncular: Damla Babacan, Erkan Taşdöğen, Onur Kırış devamı Tür Animasyon Ülke Rusya Harika bir animasyon filmi olan karlar kraliçesi 3 izlemek için fazla beklemeyin bence, Gerda kralı alt etmişti daha önce fakat bir türlü istediği şekilde ilerlemeyen kötü olaylarında olduğunu söylemek gerekiyor. Kuzey kralı anne ve babasını ayırmıştır kahramanımız ailesini bir araya getirmek için bir dizi olayların içine girecektir.Kuzeyin karla kapladığı yerlerde arkadaşları ile birlikte bir macera sizi bekliyor bu sinema film'inde. Bu macerada kuzeyde ateş ve buz taşlarını elde etmesine rağmen bazı istedikleri onun istediği şekilde gitmeyecek olmasından dolayı oldukça üzüülecektir. Gerdanın artık daha güçlü daha cesur olması gerekiyor bu güçüde geçmişinden alacağını öğrenecektir.Animasyon dünyasının sevilen serisi Karlar Kraliçesi'nin üçüncü filminde yönetmen koltuğunda bu kez Aleksey Tsitsilin oturuyor. 
karlar kraliçesi 3 filmi haber

Bir önceki haberimiz de " sarıkamış çocukları " filminden bahsetmiştik bu film hakkında yorumlar ve eleştirielere bakarak sizde bilgi edine bilirsiniz
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha