Reklamı Gizle[x]
Titan Jel

  Sarıkamışın çocukları filmi

Sarıkamışın çocukları filmi 26 Şubat 2017

Bu bir savaş filmi değil içimizi yakan bir gerçeğin beyaz perdeye aktarılmış halidir sarı kamışın çocukları bakalım bizleri neler bekliyor bu film de..

Sarıkamışın çocukları filminden ilk karaler ve fragmanlar elimize ulaştı aklımıza geldikçe üzüldüğümüz, aklımıza geldikçe içimizi titreten ve onlarla birlikte üşüdüğümüz kahramanlarımızı hatırlıyoruz ve yaşadıkları açıları anlamaya çalışıyoruz hiç bir olay o acıyı bize anlatamaz aslında..
Filmin yönetmenleri Can Ulkay ve Mutlu Karadoğan olduğunu öncelikle bilmeniz gerekiyor. Bu arada film hakkında izlerken ve eleştirilerinizi mutlaka belirtin bununla birlikte izleyecek olanlarada örnek teşkil edeceksiniz.

1915 yılında gerçekleşen olayda yusuf ve mehmet'in babaları sarıkamışta çeteciler tarafından öldürülen babaları bir tarafda çebhede savaşan abileri bir tarafta tüm bu acıların üstünde acıları en üst düzeyde olduğu için bir yolunu bulup çepheye gitmek isterler, köye gelen bir grup mehmetcik ile birlikte abilerinin yanına gitmek için karar veriyorlar bu drama gerçekten yürekleriniz dayanmayacak diyebilirim. Savaşıda dramıda sonuna kadar yaşayacaksınız. Ne için kimler için kahramanlar denilir bile,bile ölüme gidenlerin amaçlarını göreceksiniz.

 
  • Beğen
    1
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha