The Ottoman Lieutenant Hikayesi

The Ottoman Lieutenant Hikayesi 11 Mart 2017

The Ottoman Lieutenant osmanlı hikayesi rüzgarı avrupanın göbeğinde yeniden yanmaya başladı hemde Hollywood’ta bakalım sinema sevenleri neler bekliyor ?

The Ottoman Lieutenant HikayesiArtık Vizyon da !


The Ottoman Lieutenant osmanlı hikayesi rüzgarı Avrupa'nın göbeğinde yeniden yanmaya başladı bu ateş bakalım nereleri kasıp kavuracak! Film amerikada yayına girdi ve izleyici ile buluştu bile türkiyede olanlar içinse heyecanlı bekleyiş sürüyor. The Ottoman Lieutenant osmanlı hikayesi 300 salonda amerikada izleyici ile buluşuyor.The Ottoman Lieutenant osmanlı hikayesi filminin konusu ise birinci dünya savaşında olan bir türk subayı ve bir hemşirenin aşk hikayesini anlatıyor. Filmde yine çapkın bir asker..

Filmde oskar ödüllü oyuncuların olduğunu söylemek gerekiyor bunlardan birisi Oscar ödüllü Ben Kingsley (Gandhi), Josh Hartnett (Pearl Harbor) ve Game of Thrones’ta canlandırdığı Dario Naharis karakteri ile tanıdığımız Michiel Huisman'ın başrollerini paylaştığı film, Hera Hilmar’ın (Da Vinci's Demons) canlandırdığı Lillie Rowe karakterinin gözünden anlatılacak. Oyuncu kadrosunda yer alan Türkiye’den oyuncular ise Halil Bey rolünde Haluk Bilginer ve Melih Paşa rolünde ilk defa bir Hollywood filminde rol alan Selçuk Yöntem olacak. Senaryosu Jeff Stockwell’e ait filmin yönetmen koltuğunda ise Joseph Ruben oturuyor. Filmin müziklerini ise Geof Zanelli yaptı. Film gösterime girdiği tarihten sonra sitemizden rahatlıkla sinema izle ye bilirsiniz.

Bir önceki haberimizi okudunuz mu ? Karlar Kraliçesi 3 Ateş ve Su Vizyona Girdi haberinde film hakkında ve eleştiri ve yorumlarını görebilirsiniz.
  • Beğen
    1
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha